Sportovní soutěže

Naše škola je vítězem ve sportovních soutěžích na 1. stupni v Karlovarském kraji v loňském roce!

Napsal Václav Uhlík . Publikováno v Sportovní soutěže

Úspěšný byl pro naše žáky loňský školní rok po sportovní stránce. Ve sportovních soutěžích 1. stupně byla naše škola nejlepší a obdržela tak putovní pohár pro vítěze.

Statistiku jednotlivých sportovních soutěží vede Krajská rada Asociace školních sportovních klubů v čele s Mgr. Bohumilem Adamcem. Účasti a výsledky se zapisují do tabulky a na základě bodového hodnocení se na konci každého školního roku úspěšnost vyhodnocuje.

V posledních letech se naše škole vždy umisťuje v popředí tohoto žebříčku, přestože nejsme škola se sportovním zaměřením. Ve školním roce 2018-2019 se umístila dokonce na 1. místě ve sportovních soutěžích 1. stupně a na velmi pěkném 9. místě v soutěžích 2. stupně (1. místo v okrese Cheb) z více jak 70 škol.

Za tyto skvělé výsledky a reprezentaci patří velký dík žákům, kteří se aktivně účastní soutěží, ale také učitelům tělesné výchovy!

Konečné tabulky si můžete prohlédnout zde: 1. stupeň, 2. stupeň