Sportovní soutěže

2. místo k postupu na republikové finále nestačilo...

Napsal Václav Uhlík . Publikováno v Sportovní soutěže

Po postupu z krajského kola v házené se naše družstvo dívek účastnilo kvalifikace na republikové finále.

V Ostrově nad Ohří se konalo dne 16.3. krajské kolo v házené dívek. Turnaje se zúčastnila čtyři nejlepší družstva z okresních kol. Náš tým dívek porazil postupně všechny soupeřky ze Sokolova, Karových Varů a Nejdku a získal tak nejen 1. místo, ale i postup do kvalifikace o republikové finále.
4. dubna jsme vyrazili do Prahy bojovat o postup na republikové finále, kde nás čekaly vítězky z pražského finále a vítězky krajského finále z Ústeckého kraje. V prvním utkání porazilo naše družstvo pražský výběr a o postup na republikové kolo jsme se utkaly se 7. ZŠ Most. V dramatickém bitvě nakonec naše děvčata prohrála a skončila tak v turnaji na 2., bohužel nepostupovém, místě.
Poděkování za skvělou reprezentaci školy si zaslouží celý tým, který hrál ve složení: Simona Tiralová, Nikola Němcová, Tereza Němcová, Veronika Maydlová, Helena Phungová, Míša Nguyen, Michaela Cibuľová, Tereza Michalcová, Nikola Opavová, Andrea Voborníková, Tereza Mulačová.